Ūkininkams

Žemės ūkio veikloje viena iš problematiškiausių susidarančių atliekų yra šienainio pakavimo plėvelė. Dėl užterštumo (purvo ir šienainio priemaišomis) bei neatskirtos gumos, plėvelės didžiuliai srautai keliaudavo į buitinių atliekų sąvartynus. Dėl panašių aplinkybių į sąvartynus patenka ir žemės ūkio veikloje susidarantys trąšų pakavimui skirti didmaišiai. Ūkininkai patiria transportavimo išlaidas į regioninį sąvartyną, sumoka sąvartyno vartų mokestį, kuris nuo 2016 m.sausio 1 dienos didėja iki 44,00 Eur už toną.
UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“teikia NEMOKAMĄ paslaugą – priimti tolesniam tvarkymui šienainio pakavimo plėvelę ir trąšų pakavimui skirtus didmaišius, žemės ūkio chemikalams skirtos plastikinės talpos. Didmaišiai ir šienainio pakavimo plėvelė privalo būti neužteršti priemaišomis, nuo plėvelės turi būti atskirta guma, plastikinės talpos išplautos.
Mūsų bendrovė už atskirą mokestį gali atlikti minėtų atliekų surinkimą iš susidarymo vietų.
Asbesto atliekų tvarkymas
Asbesto atliekas paimame iš susidarymo vietos. Paruoštų transportavimui asbesto atliekų paėmimo iš susidarymo vietos savivarčiu su hidromanipuliatoriumi kaina 92,04 Eur be PVM, 111,37 Eur su PVM. Dangos lakštai privalo būti supakuoti ant padėklų, smulkios dalys sudėtos į sandarius maišus.

Sąvartyne atliekų šalinimo kaina 44,00 EUR be PVM.


UAB "Mažeikių komunalinis ūkis"
Direktorius Andrius Noreika
Išsamesnė informacija teikiama tel.: 8-443-25075, 8-698-87745, 8-611-35431.