Korupcijos prevencija

Praneškite apie korupciją!

      Pranešti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnams apie korupcijos atvejus gali ne tik visą parą veikiančiais „karštosios linijos“ telefonais (8 5) 266 33 33 ir (8 5) 266 3379, taip pat el. paštu pranesk@stt.lt, faksu (8 5) 266 3307, palikdami žinutę interneto tinklalapyje www.stt.lt arba atvykę į bet kurį STT padalinį. Besikreipiančiųjų pageidavimu, STT garantuoja jų anonimiškumą.

      Pranešimus, susijusius su korupcija, galite pateikti UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ energetikei – inž.darbų saugai Romualdai Bakūnaitei, kuri yra atsakinga bendrovėje už korupcijos prevenciją ir jos kontrolę .

Pranešimai gali būti pateikiami:

  • telefonu +370 680 34765
  • elektroniniu būdu elektroninio pašto adresu roma@mku.lt
  • atsiuntus paštu ar per pasiuntinį adresu Kęstučio g. 15, 89227,Mažeikiai;

      UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ atsakingi darbuotojai užtikrina asmens duomenų ir suteiktos informacijos konfidencialumą. Gauta informacija nebus skelbta viešai, perduota pažeidimą planuojantiems daryti, darantiems arba padariusiems ar tretiesiems asmenims.   Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti, melagingai įskųsti nekaltą asmenį nusikalstamos veikos padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 154, 236 straipsniuose.

Eiti prie turinio